Letošní sezónu začínali Liberečtí Titáni s hodně obměněným kádrem. Několik lidí opustilo klub, ale větší část lidí se k nám přidalo. Z toho bylo od začátku jasné, že letošní sezóna bude probíhat v duchu seznamování hráčů se stylem libereckého fotbalu.

I když se do sezóny zapojilo více nových hráčů klub měl od začátku vysoké ambice a tím bylo myšleno minimálně postoupit do play-off.

Tento plán se libereckým Titanům vyplnil, přesto že v základní části utrpěli dvě prohry. Titáni nestačili na půdě „pekelníků“  v Českých Budějovicích (12:8) a druhá prohra přišla na domácím hřišti kam dorazili Ústečtí Blades (14:54). Zbylé čtyři zápasy dokázali Titani přetavit ve vítězství. Porazili Pardubice Bucks (33:0), Prague Mustangs (48:19), Karlovy Vary Warriors (0:8) a poslední výhra, která jim zajistili postup do play-off byla na hřišti Trutnov Rangers (22:38).

Play-off pro Titány skončilo prakticky dříve než začalo. Narazili totiž na Znojemské Rytíře, kteří v základní části také prodělali dvě prohry, ale jedna z nich byla s týmem, který později celou soutěž vyhrál (Bílovice Sígrs). Titáni jeli na zápas do Znojma v menším počtu hráčů než bylo u nich zvykem a společně s nepříjemně teplým počasím byl zápas nad jejich síly (38:17).