Hned ze začátku je potřeba upozornit, že Dragons jsou nový tým složený z velké části hráči, kteří si v neděli odbyli svoji ligovou premiéru. Pre-game příprava byla zahalena do roušky tajemství – nikdo nevěděl, co od Hradce čekat (Dragons absolvovali slušnou přípravu v Brně) a nikdo ani nevěděl, co čekat od nás (Titans neabsolvovali žádné přípravné utkání). Třešničkou na dortu byla účast libereckého QB Vojtěcha Pulce v barvách Draků.
První čtvrtina se z libereckého pohledu neodvíjela nejlépe. Útok Titans nedokázal přejít celé hřiště a neproměnil ani Field-goal, naopak Dragons pohrozili vzduchem. Druhý drive Titans skončil dříve, než začal. Hned z první akce liberecký QB hodil míč do rukou soupeře a na hřiště se opět stěhovala titánská obrana.
Ta vzala zápas do svých rukou a po zbytek utkání držela Dragons na uzdě. Defensivní lajna produkovala velký tlak a perfektně ulehčila zbytku spoluhráčů práci. Od druhé čtvrtiny se začal prosazovat i útok a zápas nabral směr k jasnému konci.
Dragons přes nepříznivý výsledek předvedli sympatický výkon (zejména v obraně, kde zastavili několik libereckých drivů a vybojovali 3 turn-overy) a my se těšíme na odvetu za 10 týdnů.
Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na Vás opět za měsíc na domácím utkání Titans vs. Rangers.

17760957_1548581781840561_2786166742876253255_o