quaterback

I ve druhém kole si Titans připsali vysokou výhru. Soupeř nám však nedaroval ani yard hřiště zadarmo a tvrdě bojoval až do konce zápasu.

V prvním poločase jsme špatně a nedůsledně zahranými kick offy povolili soupeři dva touchdowny, první z nich už pár vteřin po začátku zápasu. Dva kick off return touchdowny o délce 65 a 77 (returnman se navíc dopustil fumblu při chytání) yardů jsou špatná vizitka titánských special teamů. Útoku se už vedlo o poznání lépe. Dokázal otočit stav zápasu díky třem touchdownům Vojty Pulce a punt return touchdownu Karla Škody. Poločas zápasu končil za stavu 27:12 pro Titans.

Ve druhém poločase jsme nepovolili Rangers žádné body, přestože trutnovští bojovali naplno až do konce zápasu. Za náš útok bodovali touchdownem Kristián Koller, Michal Konc a chycený pas do touchdownu od quaterbacka Vojty Pulce si připsal wide receiver Marek Hruboň. Zápas tedy skončil 48:12, ale i přes jasný výsledek jsme se dopustili řady vážných chyb, které nám mohou prohrávat zápasy a máme tak na čem pracovat.

V příštím zápase nás přijedou prověřit Karlovy Vary Warrios a vrátit nám porážku z minulého roku. Čeká nás zápas se stále se zlepšujícím a hodně motivovaným soupeřem. Přijďte nás podpořit první květnovou sobotu 4.5.2013 na stadion v Harcově. Kick off v 15:00.