Titáni nastoupili k prvnímu domácímu utkání této sezóny, které se konalo ve Varnsdorfu v rámci propagace amerického fotbalu. Jejich soupeřem byla zkušená Příbram Bobcats, která odstoupila z A ligy. I přes oblačné počasí se přišlo na zápas podívat zhruba 200 diváků a vytvořili výbornou domácí atmosféru.

Hned na začátku utkání zmrazil Titány běh Příbramského quarterbacka, který skončil touchdownem. Titáni vzápětí odpověděli po chybě Příbramského útoku a skórovali formou safety za dva body. Bobcati však využili stejné chyby při útoku Titans a skórovali také za dva body. Druhá čtvrtina byla pod taktovkou Titánů, kteří tuto čtvrtinu vyhráli poměrem 19:0 a dostali se tak do solidního vedení. Zásluhu na tom měly především dva pěkné běhy running backa Miroslava Kudra. Ve druhém poločase se útok Titánů nebyl schopen vůbec prosadit a Bobcati tak systematickou hrou postupně snižovali náskok Titánů. Ještě v polovině čtvrté čtvrtiny Titáni vedli. Bobcati je však položili na kolena dvěma touchdowny a vyhráli tak v napínavém utkání 32:21.