Titáni nastoupili 4.6. od 16 hodin ke svému prvnímu domácímu utkání v Liberci, kde se již podruhé v této sezóně střetli s obhájci titulu Stallions.

Do utkání vstupovali jako outsideři, vzhledem k vysoké prohře z minulého utkání. Z jejich výkonu však nic nenasvědčovalo tomu, že by měli před Pardubicemi respekt.

Jako první skórovali výborným během teprve sedmnáctiletého Marka Hruboňe, který nastoupil ke svému prvnímu utkání a připsal si hned dva touchdowny. Ukázal tak, že Titáni mají díky mladému týmu velikou perspektivu do budoucích let.

Pardubice však vzápětí odpověděli formou safety za dva body a touchdownem a dostali se do vedení o dva body, které jim vydrželo až do konce utkání. Zbylé čtvrtiny se odehrávaly v duchu – touchdown Titans, touchdown Stallions a stav utkání se tak vyšplhal na 28:26 pro Stalliony. Poslední touchdown dali Titáni 11 sekund před koncem utkání, ale nepodařilo se jim ho v rozhodující moment potvrdit za dva body a tak stav utkání zůstal nezměněn v neprospěch Titans 26:28.