Michal Konc (26) začal s americkým fotbalem v Liberci v říjnu 2012. Sezonu 2013 odehrál na pozici runningback a dal vzniknout RB triu K + K + K ( Kudr,Koller,Konc ). Očekávalo se, že jako nováček příliš do ligy nezasáhne, ale svými výkony na tréninku a přípravném utkání se bez problému vyrovnal zkušenějším spoluhráčům a stal se tak právoplatným Titánem.

Michal odehrál všech 9 ligových utkání a skóroval 2 běhové touchdowny.

R : Michale, řekni nám, jak jsi se dostal k fotbalu, jak jsi zapadl do klubu a na jaké své vlastnosti spoléháš?

M : K fotbalu mě přivedl tenkrát neznamý kluk na narozeninách naší společné kamarádky. Bavili jsme se o sportu a řekl, že je hráčem amerického fotbalu. Zaujalo mě to natolik, že když mě na konci večera oslovil s nabídkou, abych si to zkusil, neodmítl jsem. Přibližně po měsíci jsem s ním společně jel na první trénink. Při svém prvním dnu s Titans jsem byl po zkušebních testech přiřazen k runningbackům. Slovo runningback jsem tehdy slyšel asi poprvé. A na co spoléhám? Spíše na svoji tvrdost, než na hbitost, nebojím se jít do střetů, ikdyž už jsem si stihl projít přes pár lehčích zranění.

R: A co tvůj osobní život? Škola, zaměstnání, koníčci…?

M: Pracuju jako koordinátor zlepšování pro firmu FESTO. Jsem bezdětný, svobodný, rád jezdím na kole a cestuju. Ale nejradši mám AMERICKÝ FOTBAL!