Konečně nastala doba, kdy se náš tým vřítil do posledního týdne příprav před úvodním utkáním sezóny 2015.

Před necelým měsícem proběhlo soustředění ve Varnsdorfu, kterého se zúčastnilo 95% současného týmu. Na soustředění se všichni zase posunuli o kus blíže k ideální připravenosti na zápasy. Soustředění bylo víkendové ale i přesto všichni přijeli domů vyčerpaní a plni nových zkušeností.
Před dvěma týdny proběhlo přípravné utkání v Plzni s tamním týmem Pilsen Patrtiots. Kteří jakožto zkušenější tým v 11‘ man soutěži byli „favorité“ tohoto přípravného zápasu. V zápase jsme stihli vyzkoušet různé varianty sestavy jak v útoku, tak v obraně. Vyzkoušelo se nespočet herních situací. Kdyby se zápas bodoval tak by plzeňský tým bohužel pro nás vyhrál o 2 TD. Avšak i přes velkou nezkušenost našich hráčů s 11’man soutěží musíme kluky pochválit za dobrý finální výkon. Chyby tam byli, ale od toho to byl přípravný zápas, abychom je měli čas odstranit do začátku soutěže.
Na tréninkách momentálně probíhá finální příprava na první mistrovské utkání. Naším soupeřem bude také nováček v 11‘ lize a to BÍLOVICE SÍGRS. Když se s nimi Titans utkali naposled, bylo to semifinále 7’ligy před dvěma lety, kde jsme je dokázali porazit 23:8 na jejich domácím hřišti.

TÍMTO BYCH VÁS CHTĚL POZVAT NA NÁŠ START DO SEZÓNY 2015 PROTI TÝMU BÍLOVICE SÍGRS. UTKÁNÍ SE ODEHRAJE 25.4. OD 15 HODIN NA HARCOVSKÉM HŘIŠTI.

Přijďte podpořit Naše kluky ve velkém fotbale. Podpořte je za Velkými úspěchy !