Tuto neděli 25.3. odehráli Titáni přátelský zápas s Hurricanes Jičín.

Hurikáni jsou nově vzniklý tým a byl to pro ně jejich první společný zápas, avšak většina hráčů Hurricanes hostuje v Pardubickém týmu Bucks. I proto můžete vidět na fotkách jejich dresy. Zástupci týmů se dohodli, že v rámci zjednodušení organizace zápasu se bude hrát na vzdálenost 30 yardů při 12 pokusech.

Zápas se odehrál na konci titánského soustředění v Českém Dubu. I když na hráčích byla znatelná únava způsobená těžkými tréninky předchozích dnů všichni hráči se do zápasu pustili s plným nasazením, aby návštěvníkům z Jičína ukázali na čem celý víkend pracovali.

Hostí se však nenechali zaskočit a také dokázali domácí potrápit. Velký respekt patří hráčům z Hurricanes, kteří i přes výrazně méně hráčů, hráli na plno a plní elánu až do konce zápasu. Pro oba týmy to byla určitě zábava a přineslo jim to spoustu zkušeností a to byl také cíl tohoto přátelského utkání. Velká část libereckého týmu se totiž skládá z nováčků a bylo důležité, aby nasbírali nějaké zkušenosti předtím, než sezóna vypukne naostro. I přesto, že to byl pro nováčky jejich první zápas, ukázali, že se na hřišti dobře orientují a zároveň si ho všichni dostatečně užili.

“Zápas nám ukázal, kde jsou naše slabá místa a na čem je ještě potřeba zapracovat, než nastoupíme na náš první zápas ligy proti Karlovým varům 15. dubna.” říká head coach Pavel Hrubeš.

Galerie