TitansMedia mají dnes ještě výborný úlovek v podobě reprezentačního hráče a stálou oporu Titans Liberec Ladislava Pulce.

TM: Kdy jsi se narodil?

Ladislav: Narodil jsem se 2.5.1991 v Liberci, za jednoho krásného dne 😀

TM: Jak dlouho hraješ AF?

Ladislav: Americký fotbal hraju od roku 2010, kdy jsem vlastně začal hrát jen z důvodu, že jsem potřeboval udržet fyzickou kondici na hokejovou kariéru. Tak abych přes dobu, kdy není hokej něco dělal. Zkusil jsem to a vydrželo mi to do dnes.

TM: Co tě na AF nejvíc baví?

Ladislav: Nejvíce mě asi baví porážet silné soupeře, jako každého, kdo dělá nějaký sport. Na druhou stranu mě baví i jen být s kluky z týmu na tréninku a zápase. Prožít si dobře odvedenou práci na tréninku a jít domu s pocitem naplnění.

TM: Co tě vedlo k tomu přihlásit se na Reprezentační kemp?

Ladislav:  Nepřihlásil jsem se tam proto, abych si dělal nároky nebo šance do týmu. Chtěl jsem se něco naučit podívat se, jak se trénuje na nejvyšší možné úrovni v ČR a nakonec se mi povedlo několik tréninků a klapla má účast na přípravném zápase. 

TM: Jaké máš dojmy z kempu a ze zápasu s Nizozemskem?

Ladislav: Na kemp jsem přijel poměrně vyjukaný. Zažil jsem pár reprezentačních kempů na hokeji, ale přeci jen ten jsem hrál v tu dobu už 10-12 let a fotbal oproti tomu prakticky teprve začínám. Každopádně byl jsem nadprůměrně spokojený s tím, jaké jsem viděl tempo a nasazení hráčů, kteří přijeli na kemp spolu se mnou, ucházet se o místo v národním týmu.

Zápas s Nizozemskem to je kapitola sama o sobě. Neskutečný pocit obléct si národní dres. Vím, že to řekne asi každý, ale prostě už jen to, že se člověk dostane na světovou úroveň, v něm musí probudit nějaké ty emoce.  Dojem ze zápasu mám výborný. Přeci jen jsme vyhráli a myslím, že každý z nás si chce zahrát za „nároďák „ a vyzkoušet si jaké to je.

TM: Můžeš nám popsat tvůj první drive na hřišti v „nároďáku“?

Ladislav: Ono se to těžko popisuje. Stál sem si tak v poklidu na sideline a ani jsem nepočítal, že bych měl zasáhnout do hry. Když najednou trenér řekl: „Jdi tam, ať si to vyzkoušíš a něco nám ukaž“. Před rozehráním jsem v huddle dostal poměrně volnou ruku, co můžu dělat jen s jediným příkazem. Zastavit hráče s balonem. (poznámka TM: nebyl to muž s koženou brašnou) Tak jsem poslechnul a zastavil ho. Naštěstí jsem toho hráče zastavil v backfieldu a nakonec jsem zjistil, že to je v jejich vlastní ENDZÓNĚ a jsou z toho první body zápasu pro náš tým. Pro mě první body v reprezentačním dresu. Takže asi tak. Byl to neskutečný pocit dát vlastnímu týmu náskok na světové úrovni. 

TM: Vím, že tě oslovila jedna firma, co sponzoruje i některé hráče v NFL, s případným sponzoringem. Můžeš mi říct k tomu něco bližšího, můžeš vůbec něco oficiálního prozradit? A jak si této nabídky ceníš?

Ladislav: Ano to je pravda. Oslovila mě firma, která dělá sponzora i hráči NFL Dez Bryantovi (Dallas Cowboys), zda-li bych se nechtěl stát tváří jejich značky v České republice pro americký fotbal. Taková nabídka se nikdy neodmítá a rozhodně ji příjmu. Nebudu zatím jmenovat společnost, se kterou o tom jednám, abych je případně nedostal do nějakého problému.

TM: Ještě něco pro fanynky, máš přítelkyni?

Ladislav: Ano přítelkyni mám už více jak dva roky. A jsem za ní rád, protože mě podporuje ve všem co dělám.