Příbram Bobcats – Liberec Titans 32:24

Předposlední kolo odehráli Titans v Příbrami. Začátek utkání byl zpožděn asi o půl hodiny, protože se muselo čekat na sanitku. Jako první skórovali na promočeném hřišti domácí a následné potvrzení se jim povedlo za 2 body. Poté se hrál velmi vyrovnaný zápas, ve kterém většinou střídavě skórovaly oba týmy.
Zlomový okamžik přišel ve 3. čtvrtině, kdy nejdříve skórovala Příbram pomocí safety za 2 body a při dalším útoku Liberec zaznamenal fumble a míč získala opět Příbram, která se tak dostala do solidního vedení. Liberečtí ještě zdramatizovali utkání v poslední minutě, když skórovali passem. Poté zastavili útok Příbrami. V následném útoku, který představoval poslední šanci Titans na vyrovnání utkání se nepovedla přihrávka vzduchem a hráč Bobcats zachytil pass a rozhodl tak o osudu utkání. Utkání po vyrovnané bitvě skončilo 32:24 pro domácí Bobcats. Titans tak prodloužili svojí nešťastnou sérii proher o velice malý rozdíl.

Scoring summary
1.čtvrtina
BOB – TD – 8:0 – Radek Tydlačka, 9y run (Jakub Poslušný 2pt pass od Jana Jeništy) 5:35
2.čtvrtina
BOB – TD – 16:0 – Radek Tydlačka, 3y run (Radek Tydlačka 2pt pass od Jana Jeništy) 6:08
TIT – TD – 16:7 – Vojtěch Pulec, 21y run (Kristián Koller 1pt run) 3:17
3.čtvrtina
TIT – TD – 16:13 – Vojtěch Pulec, 24y run (1pt run neúspěšný) 9:00
BOB – TD – 22:13 – Jiří Kohut, 16y pass od Jana Jeništy (2pt pass neúspěšný) 6:40
BOB – Safety – 24:13; 6:32
BOB – TD – 32:13 – Jan Jeništa, 8y run (Jakub Poslušný 2pt pass od Jana Jeništy) 2:52
4.čtvrtina
TIT – TD – 32:20 – Jan Veselý, 1y run (Jan Veselý 1pt run); 5:11
TIT – TD – 32:26 – Marek Hruboň, 25y pass od Vojtěcha Pulce (1pt run neúspěšný) 3:02