Runningback Koller

Titans převálcovali Mustangs a nepovolili jim ani jediný bod. Skvělý výkon celého týmu se proměnil ve snový vstup do ligy. Proti Mustangs se očekával velký a vyrovnaný boj až do konce a možná i toto přispělo k našemu maximálnímu soustředění na zápas.
Jednalo se o vůbec první vzájemný zápas, který jsme s Mustangs odehráli. Rozhodně se nejednalo o žádné nezkušené nováčky, Mustangs mají za sebou už několik sezon v „sedmičkovém“ fotbale a už z počátku se řadili mezi nejsilnější týmy.

První čtvrtině dominovaly obě obrany, přesto Titans dokázali dvakrát bodovat field goalem. Ve druhé čtvrtině už titánský útok dokázal donést balon do endzony soupeře a přidal v pořadí třetí field goal. O všechny body v prvním poločase se postaral titán Marek Hruboň. Titans tak vstupovali do druhého poločasu s vedením 16:0, ale rozhodně nechtěli ponechat nic náhodě. Útok Titans postupně navyšoval vedení a do touchdownu doběhli dvakrát quaterback Vojta Pulec a svůj druhý touchdown přidal Marek Hruboň. Ke konci zápasu si připsal chycený pass do enzony Jan Pěnička a uzavřel tak skóre zápasu na 44:0 pro Titans. Obrana za zápas toho útoku Mustangs příliš nedovolila a ze zápasu vyšla s nulou.

Po povedeném prvním zápase ale Titans zůstávají pevně nohama na zemi. Naše hra nebyla bez chyb a v příštím zápase chceme podat lepší výkon. Příští zápas odehrajeme již doma v Liberci proti ještě nerozehraným Rangers, což by mohlo být menší výhodou. Jak si povedeme, můžete vidět v sobotu od 15:00 v Harcově na fotbalovém stadionu.

Datum: 14.4.2013 v 12:30
Počasí: Polojasno, 17°C
Počet diváků: 80
Rozhodčí: Richard Gazdík (R), Lukáš Dvořák (HL), Tomáš Hájek (LJ), Adam Dvořáček (BJ)

Liberec Titans TD – 0:37 – Vojtěch Pulec, 10y run (Marek Hruboň kick); 7:31
Liberec Titans TD – 0:44 – Jan Pěnička, 10y pass od Vojta Pulec (Marek Hruboň kick); 4:29