Play-off: Bílovice Sígrs – Liberec Titans 8:23

Titans si zahrají za týden finále ligy proti Patriots. Sígrs doma padli 8:23 a čeká nás finále, už devátý soutěžní zápas v této sezoně.

K semifinálovému zápasu museli už Titans cestovat do Brna, kde je čekali Sígrs. Tým, který prošel celou soutěží bez porážky a vítězil celkem ve dvaceti dvou zápasech v řadě, byl jasným favoritem na výhru nejen v tomto zápase. Titans přijeli do Brna v oslabené a úzké sestavě s cílem zabojovat jako jeden tým a svou bojovnost proměnili ve vedení 20:0 v prvním poločase. Do touchdownu doběhli receiver Huboň, quaterback Pulec a dva úspěšné kopy ze hry předvedl znovu Hruboň. Do druhé půle přišli Sígrs na hřiště velmi namotivovaní a snížili stav tvrdou běhovou hrou na 20:8. To už ale bylo ze strany Sígrs vše. Obrana Titans našla recept na zastavování soupeře a několikrát mu sebrala míč a poslala do hry vlastní útok. Sígrs vsadili na tvrdou a vyhecovanou hru, ale na Titans to neplatilo. Projevovalo se to především velkou nervozitou a nedisciplinovaností u Sígrs, kteří si škodili jen sami sobě. Marek Hruboň přidal ještě jeden úspěšný kop ze hry a Titans slavili výhru 23:8 a postup do finále.