K poslednímu zápasu cestovali Titans do Pardubic, kde poměřili síly s tabulkově slabšími Bucks. Ovšem Titans, jako by zapomněli na tvrdou obranu z předchozích zápasů, povolovali soupeři nezvykle dlouhé posuny dopředu. Naštěstí se liberecký útok nenechal znervóznit a první půli vyhráli Titans 22:13. Druhý poločas byl už pouze zápasem obran a skóre tak zůstalo stejné.

S celkovým skóre pěti výher a jedné prohry získávají první místo ve své divizi. Právě postup ze základní části byl hlavním cílem Titánů pro tuto sezónu – a nemuselo by zůstat pouze u něj.

Ve vyřazovací části může rozhodnout jediná chyba o předčasném konci sezóny. Ve čtvrtfinále se 7.7. od 15:00 Titans utkají v Liberci na stadionu v Harcově s Trutnov Rangers. Titáni se již s Rangers potkali v základní části a zápas jednoznačně vyhráli. „Doufám, že slabší chvilku jsme si už vybrali a proti Trutnovu předvedeme maximální výkon. Rangers k nám nepřijedou znovu prohrát, chtějí postoupit stejně jako my. Přijďte nás podpořit v boji o historický postup.“ říká před zápasem hlavní trenér Tomáš Chvojka.

Scoring summary

1.čtvrtina
Pardubice Bucks TD – 6:0 – Libor Coufal, 32y run (kick neúspěšný); 5:20
Liberec Titans TD – 6:6 – Erich Mika, 38y run (kick neúspěšný); 3:55
Pardubice Bucks TD – 13:6 – Tomáš Faltejsek, 4y run (Michal Stoklasa kick); 2:59
Liberec Titans TD – 13:14 – Vojtěch Pulec, 47y run (Vojtěch Pulec 2pt run); 1:45