12 - 14
Karlovy Vary Warriors
Hřiště Chotyně (u Liberce)

Report zápasu

Minulý týden v neděli 15.4. byla zahájena 4. Liga amerického fotbalu v čechách zápasem libereckých Titánů s Warriors z Karlových Varů.
Zápas proběhl na našem novém domácím hřišti v nedaleké Chotyni, proto se vyskytlo i menší množství technických problémů (mikrofon komentátora, chybějící „fandítka“ se stručným představením pravidel), se kterými jsme bohužel nepočítali a dodatečně se za ně omlouváme
První výkop proběhl v 14:00 a titánská sezóna mohla začít. První čtvrtina dapadla lépe pro domácí Titány, hlavně díky prvnímu drive, kdy se podařilo nasadit vysoké tempo a který skončil TD v podání Quaterbacka Daniela Šušky, pro kterého to byl také první zápas na této pozici. Opomenuta nesmí zůstat ani skvělá práce defence, které vévodil David Schneider.
Bohužel v poslední minutě druhé třetiny se warriorům podařilo zápas vyrovnat a díky potvrzení kopem se dostat do vedení.
Ke konci třetí čtvrtiny se Titans dostali opět do vedení, díky stále skvěle hrající defence a díky skvělému TD v podání WR Daniela Pohořalého. Bohužel karlovarští přidali v polovině čtvrté čtvrtiny další běhový TD a ujali se vedení 14:12. Tento stav se i přes několik slibných akcí domácích nepodařilo otočit a proto se čísla na scorebordu po zbytek zápasu nezměnila. Byl to skvělý výkon obou týmů a doufáme že si ho jak hráči, tak i fanoušci, kterých se na zápas mimo liberec dostavilo velmi mnoho, užili a přijdou se podívat i na následující  zápas.
Díky našemu partnerovi Chicago Bar & Grill mohli fanoušci o poločase vyhrát dárkové poukazy do této skvělé restaurace.
Na závěr bych chtěl poděkovat také partnerovi Sanaplasma za podporu a rozšíření povědomí o našem oblíbeném sportu v Liberci.