Liberec Titans tráví offseason ve znamení náborů, propagace, přípravy týmu na příští sezonu. Už na konci září tým odehrál přátelský turnaj v Ústí nad Labem, pořádaným místním klubem Blades. Titans přijeli na turnaj s týmem složeným převážně z nových hráčů, s cílem nabrat zkušenosti a přiblížit nováčkům, co je asi může čekat příští sezonu v lize. V konečném součtu měli Titans na turnaji jednu výhru a celkové sedmé místo. Pro letošní rok se nebudeme účasnit Halového mistrovství 2013 a všechna snaha se bude soustředit na úspěch v příštím ligovém ročníku.
V současné době stále probíhají nábory nových hráčů, pracujeme na přípravě propagačních akcí a ukázek amerického fotbalu pro veřejnost k přiblížení tohoto sportu. O akcích budeme včas informovat pomocí stránek a klubového facebooku.
Podzim bývá v českém americkém fotbale zasvěcen juniorské lize. Junioský program v týmu Titans funguje, ale bohužel se nepodařilo zatím postavit kompletní tým, abychom mohli nastoupit do juniorské ligy. Klub tak přihlásil juniory do tréninkových kempů pod vedením asociačních trenérů, bohužel kempy byly pro nezájem ostatních klubů zrušeny.
Už byly vydány propozice pro ligový ročník 2014. Liga bude rozdělena na tři úrovně (A, B, C) lišící se v herních systémech. A a B se bude hrát systémem 11 na 11 hráčů, C bude 7 na 7 hráčů. Zvažuje se i zavedení systému rozdělení ligy na jarní a podzimní část. O tom, jestli Titans setrvají u systému 7 na 7, nebo se vrátí zpět k 11 na 11, by se mělo rozhodnout na přelomu roku.