Dne 25.4.2015 se v Liberci na našem domácím hřišti odehrál první zápas letošní sezóny. Naším soupeřem byli Bílovice Sígrs . Soupeř, který se spoléhá hlavně na silovou, běhovou hru. Proto nebylo překvapením, že se prakticky celý zápas předváděly obrany obou týmů. Titans Liberec se dostali do vedení po field golu ze vzdálenosti 29y. Úspěšným kickerem byl Marek Ježek. Tímto ale skončila první polovina zápasu.

Druhá polovina začala prakticky ve stejném rozpoložení v jakém končila. Obrany jednoznačně převyšovaly hry útoků. Avšak pravé silově založení Sígrs se po chybě v naší obraně ujali vedení, když místo tradičního běhu zvolili passovou hru. Titánská obrana míč sice srazila ale naneštěstí přímo do rukou WR Martina Hermana. Tím se Sígrs postavili do vedoucí pozice zápasu 3:6 a po kompletním potvrzení za 1b tak bylo skóre 3:7. Domácí útok se snažil v závěru zápasu o zvrat, ale nestihl ho dokončit v čas.

Výsledek zápasu tedy skončil 3:7 ve prospěch hostujícího týmu z Brna a Titáni utrpěli letošní první prohru.

Další zápas na domácím hřišti se hraje až 23.5.2015 proti Budweis Hellboys (tým z českých budějovic). Mezitím Titáni mají dva výjezdy na venkovní hřiště. 8.5.2015 se utkaní v Ústí nad Labem s tamním týmem a 16.5.2015 zamíří Titaní do Prahy na půdu Prague Mustangs.

Oficiální informace z webu ČAAF

Scoring summary

1.čtvrtina
Liberec Titans FG – 3:0 – Marek Ježek, 29y; 6:06
3.čtvrtina
Bílovice Sígrs TD – 3:7 – Martin Herman, 17y pass od Luděk Skoupý (Martin Herman kick); 3:22