Dne 26.3. se ve Znojmě konal již druhý Happy crash bowl. Účastníci tohoto turnaje byli i Liberečtí Titans, pro které tento turnaj představoval přípravu na ligu ČLAF B začínající koncem dubna. Los jim přiřadil do skupiny domácí Znojno Knights, Trutnov Rangers a Šumperk Dietos, se kterým se utkají i v rámci ligy.

V prvním utkání nastoupili Titans proti Trutnovu Rangers. Jako první skórovali Titans pěkným běhěm do soupeřovy endzóny. Bohužel pro Titans, Trutnov odpověděl dvěma touchdowny a dostal se tak do vedení 12:7, které vydrželo až do konce utkání i přes nátlak Titans v posledních minutách zápasu. O výsledku totoho utkání rozhodla řada dílčích chyb pramenící z nervozity a nezkušenosti hráčů, pro které tento turnaj představoval hráčskou premiéru.
Ve druhém utkání proti Šumperku Dietos, se Titánům podařilo skórovat hned na začátku utkání. Z hráčů opadla počáteční tréma a začali hrát uvolněně. To se podepsalo i na jejich výkonech a podařilo se jim ještě přidat 3 touchdowny. Dva po pěkných běhových a passových akcích útoku a jeden po zachycení míče obranou a doběhnutí do soupeřovy endzóny. Titáni smetli Šumperk největším rozdílem turnaje 27:0.
V posledním utkání čekali na Titány rivalové ze Znojma, kteří jim chtěli oplatit porážku z října loňského roku. Knights skórovali hned po druhé předávce míče během skoro přes celé hřiště. Zbytek zápasu však tlačili Titans, kteří se zastavili až na jednom yardu před endozónou soupeře. Bohužel se jim míč nepodařilo přes tento kousek protlačit a skórovat. Znojemští tak oplatili Titánům porážku, výhrou 7:0.
Díky skóre postoupili Titáni do bojů o třetí místo. Zápas se však nekonal kvůli tmě a Titáni tak skončili na pěkném 4. místě, kvůli horším výsledkům v základní skupině než jejich soupeř Praha B.
Pro Titány byla tato příprava na sezónu velmi důležitá. Nováčci získali svoje první herní zkušenosti a tým zjistil, co zlepšovat na nadcházejícím soustředění v Novém městě pod Smrkem.

Skórovali- Jirgle 3 touchdowny
Koller 1 touchdown
Veselý 1 touchdown

Jakub Jirgle, 28.3.2011.