Jak ji viděl Tomáš Chvojka – HC

Pro mě byl největším mezníkem odchod bývalého trenéra a tím pádem můj nástup na funkci Head Coache. Druhým mezníkem byl postup do finále, což je vlastně prozatím největší úspěch klubu. Jsem nadšen, jak to celý tým zvládl a vyrovnal se s neznámými podmínkami – nová herní taktika, coaching, soupeři. Na druhou stranu bylo v sezoně plno míst, která ideální rozhodné nebyla a máme všichni na čem pracovat. Rád vzpomínám na atmosféru zápasů a na podporu domácích fanoušků, kteří jsou vždy perfektní. Do dalšího ročníku bude nutno rozšířit členskou základnu  a pracovat na její kvalitě.

Jak ji viděl Marek Hruboň – WR / K

Jedním z nejdůležitějších momentů celé sezony bylo pro mě první utkání proti Mustangs. První zápas v sezoně, nový coach, Mustangs jako favorité, hráli jsme „venku“. Utkání jsme ale zvládli na výbornou a celý tým to naladilo na tu správnou vítěznou vlnu. Líbil se mi přístup trenéra a všech hráčů, kteří ve všech zápasech odváděli maximum. Snad jediná věc, která se mi na sezóně nelíbila, byla prohra ve finále – přeci jen, vyhrávat chce každý. Nejradši vzpomínám na semifinálový zápas, kdy jsme v 15ti lidech dokázali porazit Bílovice Sígrs, kteří neprohráli 22 zápasů v řadě.

Jak ji viděl Kristián Koller – RB

Já si myslím, že jsme si prošli přes dva kritické (a úspěšné) body. Prvním byl zahajovací zápas proti Mustangs a druhý semifinále proti Sígrs. První zápas nám dodal sebevědomí a do druhého jsme šli z mého pohledu jako outsideři. Před zahájením sezony jsem věřil a doufal, že se do finále probojujeme, ale když se nám to povedlo doopravdy, tak to byl krásný pocit. Celkový dojem mi kazí nízká disciplinovanost v kritických momentech. Stejně jako Marek, nejradši vzpomínám na semifinále proti Sígrs. Jak už se nám z předešlých sezon osvědčilo, čím více jsou hráči unaveni a čím méně nás je, tím více bojujeme.