Po prvním zápase měli Titáni co zlepšovat.  Motivováni tím, že odehrají první zápas na domácím hřišti před vlastními diváky. Hráči se dost otřepali z porážky na Budějovické půdě.

Na prvním domácím klání přivítali Titáni tým Pardubice BUCKS.

Připraveni a motivováni vlétli Titáni do zápasu jako uragán. Obrana nedovolila Kozlům ani sebemenší šanci na to, že by dnes mohli skórovat. Hned první hry co Bucks vedli do útoku ztroskotali na skálopevné obraně a Kozlové tak byli nuceni odkopávat. Titáni šli do útoku. Přešli z vlastních 10y až na soupeřovu polovinu, kde proměnili snažení v první úspěch. Kristián Koller si doběhl pro první body na domácí půdě (6:0). O přidělení extra bodů se postaral nový KICKER Marek Ježek (8:0). Bucks se opět pokoušeli probít neprostupnou obranou Titánů ale opět neuspěli. Titánský útok se opět skvěle předvedl i když byl zastaven ve vzdálenosti přibližně 45y od end zóny soupeře. V tuto chvíli už Titáni měli poslední pokus na překonání 10y linie a tak nastoupil opět kicker Marek Ježek a nekompromisně proměnil jeho kop v další 3 body (11:0). Jak již bylo zmíněno v zápase dominovala Liberecká obrana. Bylo jasně znatelné, že přehrávají Pardubický útok. Což dokázali zhodnotit hned v další hře kde obrana zatlačila neuvěřitelným tlakem a vyplodila z toho SAFETY (13:0). Pardubický útok hodně zaostával a obrana mu příliš nepomáhala. Další hru totiž Titáni opět dokráčeli do end zóny soupeře a to tak, že se představilo spojení nového hráče na pozici QB Kristiána Kollera a zkušeným WR Honzou Pěničkou. Pass od Kristiána Kollera zachytil Honza ve vzdálenosti 28y a zaznamenal tak první TOUCHDOWN passem v libereckém útoku letošní sezóny (19:0). O chvíli později opět útok Titánu zaskóroval. Nyní to byl RB Dominik Colan, který si připsal první TOUCHDOWN v kariéře a to pomocí běhu ze vzdálenosti 16y (27:0)

Takto liberečtí ukončili první polovinu zápasu a dali tak jasně najevo, že útok i obrana jsou ve skvělé formě.

V druhé polovině opět dominovali domácí. Do hry se dostalo hodně nových tváří v libereckém týmu. Další zhodnocení v podobě bodů si připsal jeden z nich a to byl RB Filip Jelínek, který si připsal také první TOUCHDOWN v kariéře a to tak, že si pro něj doběhl mezi hráči obrany z Pardubic jako když nůž projede máslem (33:0).

Tento výsledek už se do konce zápasu nezměnil  a Titans Liberec mohli slavit první úspěch v sezóně a to se slušným výsledkem 33:0 na domácí půdě. Dali tak jasně najevo, že do Liberce se pro body nejezdí.

Konečný výsledek : 33:0

Skórující hráči :
8:0 – TD – Kristián Koller (6y run)- EP – Marek Ježek
11:0 – FG – Marek Ježek (47y)
13:0 – SF – Obrana
19:0 – TD – Jan Pěnička (pass 27y od Kristiána Kollera) – EP –neúspěšný
27:0 – TD – Dominik Colan (16y run) – EP – Marek Ježek
33:0 – TD – Filip Jelínek (35y run) – EP- neúspěšný